29 грудня 2015 р.

Віце-прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Рогозін ніби-то під час тренувальної стрільби в тирі випадково поранив себе в ногу. Про це з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією, повідомляє агентство "Інтерфакс".
Відповідаючи на звпитання, чому Рогозін не був присутній на останній зустрічі президента РФ Володимира Путіна із членами уряду минулого тижня і на підсумковому засіданні кабінету міністрів РФ у понеділок, співрозмовник агентства пояснив, що це пов'язано з нещасним випадком, що стався під час тренувальної стрільби в тирі.
"Дмитро Олегович випадково поранив себе в ногу і знаходиться в одній з московських лікарень", - сказав він, зазначивши, що стан здоров'я віце-прем'єра побоювань не викликає, але він наразі перебуває на лікуванні.
Втім, з інших неофіційних джерел, у приміщенні тиру в той день Дмитро Рогозін був не сам. Серед деяких співробітників Федеральної служби охорони, що забезпечують особисту безпеку посадовця, пройшла інформація, що під час тестування нових зразків стрілкового озброєння, поруч із паном Рогозіним, у влучності стрільби практикувалися деякі співробітники Адміністрації Президента РФ. Серед присутніх також "випадково" опинився Владислав Сурков, також відомий, як Асланбек Андарбекович (Юрійович) Дудаєв, - куратор питань України та Грузії в АП РФ та кум ватажка Донецьких сепаратистів Олександра Захарченка.
Між названими особами вже давно є певне упередження один до одного, проте, під час цієї зустрічі відбувся повноцінний та гучний конфлікт, який від перепалки на словах дуже швидко закінчився стрілянням один в одного.
Правда, слід зазначити, що пан Рогозін так і не встиг поцілити у свого "ві-за-ві", й апогеєм протистояння стало вогнепальне поранення віце-прем'єра у ногу, яке завдячуючи лише випадковості не закінчилося для нього інвалідністю, адже розпалений попередньою бесідою пан Сурков-Дудаєв намагався поцілити Рогозіну саме в колінну чащку.
Природою конфлікту, як стверджують охоронці була... Україна, а точніше, неформально окуповані Росією Крим та Донбас. На переконання Суркова, пан Рогозін намагається відверто саботувати ухвалені раніше Путіним плани з приєднання й інтеграцію всіх окупованих територій, включаючи Придністров'я (куратором якого є Рогозін), Абхазію, Південну Осетію і самопроголошені республіки Донбасу.  
Як повідомлялося раніше, Рогозін запропонував видати мешканцям Придністров'я російські паспорти, явно намагаючись випередити свого давнього конкурента у геополітичних війнах у Кремлі Владислава Суркова.
Останній вказаний інцидент ніяк не коментує, а Володимир Путін, не в останню чергу через застуду й недобре самопочуття відклав "розбор польотів" між своїми "фаворитами" на Старий Новий рік, подейкують ФСО-шники.
   
"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget