29 грудня 2015 р.

Найближче оточення дніпропетровського мафіозі в законі Корбана, ось уже кілька днів шалено волає на всю країну про його викрадення силовиками, невиліковні хвороби тощо. А все тому, що найвідоміший «УКРОПівець» втомився сидіти у своїх чесною працею зароблених хоромах і вирішив вирватися на волю. Швидше за все, регіональний бандит планував відправитися на «лікування» в іншу країну (Тимошенкам усяким можна, а мені - ні, мовляв, чи може вони всі у Дніпропетровську такі?). Там, кажуть, можна здоров'я поправити, на лижах покататися, та й якщо силовики відпускати не захочуть, то завжди можна "з'їхати" на утиск прав людини та прагнення "супостатів" заморити бідного єврея вітчизняною медициною. Залишалося тільки домовитися про вартість такого життєво важливого закордонного лікування і вирішити зовсім не дешеві, як виявляється, питання про виїзд з країни.
Але знову злий рок розпорядився таким чином, що все пішло шкереберть. Потрібний захисту підсудного медичний висновок в клініці ТОВ «Медичний центр «Клініка сімейної медицини» у Дніпропетровську Геннадій Олегович не отримав, оскільки СБУ не пошилася в дурні й заздалегідь дізналася, що ця поважна клініка належить батькові - Корбану Олегу Володимировичу, а оголтілий тиск на лікарів-експертів в ній вже проходить не тільки у формі пропозиції винагороди, але у шляхом прямих погроз. До того ж, закордонне лікування відкладається на невідомий термін, тому що в госпіталі СБУ Корбана таки оглянули і... наявність найстрашнішої серцевої хвороби не підтвердили. У результаті "накрилися мідними тазами" новорічна поїздка до Альп, можливість послатися на своє змучене коштовним алкоголем та іншими наїдками здоров'я, які, до речі, ми всі разом спостерігали на не так давно викладених ним самим фотографіях в соціальних мережах.
Але, що ми бачимо далі? Раптові втрати свідомості, напади, переносні крапельниці і «вмираючий» вираз обличчя. Чи не новий це етап у "хвороби" громадянина Корбана, що "випадково" загострилася під час судового засідання про вибір запобіжного заходу у Дніпровському суді міста Києва?
Згідно довідки Інституту Амосова та свідчень лікарів Геннадію Корбану ніякої операції на серці не робили. Йому провели так зване стентуванння коронарних артерій, що по-суті не вважається важкою операцією. Отже, пояснити логічно стан пана Геннадія, на жаль, не зміг іще жоден експерт.
Не дивлячись на прояв непересічних акторських здібностей усіма відомого авторитетного рекетира, старання перенести судове засідання, демонстративна заміна адвокатів і залучення «покровителів», суд все-таки виніс рішення про необхідність застосування запобіжного західу стосовно «УКРОПівця» у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб.
Доведеться "бідному" дніпропетровському мафіозі зустрічати Новий рік, як і майже всім українцям, без блискучого до сліз в очах альпійського снігу. Втім, найближчі друзі змученого боротьбою за власні статки кандидата в мери Києва Корбана думають, що історія хвороби маленького єврея, який потрапив під прес каральної системи ось-ось закінчиться.
Вже не викличе подив нове різке і смертельно небезпечне захворювання "Корбаніто", передане йому у спадок від троюрідною сестри двоюрідної бабусі, або стрімке погіршення здоров'я близьких родичів, за якими потрібен особистий догляд і цілодобова підтримка, психологічний тиск стін СІЗО, або алергія на сусіда.
У соціальних мережах вже шуткують, що нові адвокати Корбана реально розглядають можливість подання документів про звільнення Гєни у зв'язку із необхідністю взяти термінову участь в екстреній експедиції на Марс...

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget