3 січня 2016 р.

Аналітичним відділом ГІ "Права Справа" зафіксована передислокація важкої бронетехніки бойовиків та "Уралів" з живою силою, на окупованих теренах Луганщини.
Зокрема, поблизу села Ніколаєвка (Станично-Луганський район) помічені СРЗВ"Град", два танки і піхота бойовиків (чотири тентованих автомобілів "Урал"). Передислокацію бронетехніки бойовики пояснюють аналогічними діями, що відбуваються з боку Збройних сил України.
"ЗСУ стягнули 30 одиниць техніки до лінії зіткнення. Так, в н. п. Вільхова відзначено прибуття колони з 30 одиниць техніки на територію цегельного заводу. У тому числі в складі колони було 10 танків і 10 БТР", - йдеться в повідомленні бойовиків.
Але є такі факти передислокації техніки і живої сили бойовиків, які неможливо пояснити відповіддю на аналогічні дії з боку ЗСУ.
Наприклад, днями з Первомайська Луганської області в бік с. Калинове, звідки ведеться провокативний вогонь по м. Попасна, було перекинуто БТРи з бортовими номерами з 361 по 369. А з селища Лозівське під Зимогір'ям на Бахмутську трасу були перекинуті чотири БМП та жива сила бойовиків.

Дмитро Снєгирьов, "НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читають



Архів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget