23 січня 2016 р.

У столиці розгортається конфлікт довкола орендованого підприємства “Генпрофбуд”, яке намагаються захопити рейдери банку “Хрещатик” під патронатом впливових осіб.
Про це народний депутат від Радикальної Партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook.
“Прямо зараз в Києві проводиться рейдерське захоплення підприємства ТОВ “Генпрофбуд” за адресою вул. Академіка Бутлерова, 4. Безчинствують син колишнього головного фінансиста Києва Падалка разом із представниками банку “Хрещатик”. Допомагають їм у цьому незаконно задіяні міліція та спецпризначенці.
Юридично ця справа немає жодного обгрунтування, єдине, що пред’являють рейдери – це рішення суду про виселення орендарів.
На місці подій перебувають працівники ТОВ “Генпрофбуд”, громадські активісти та представники Радикальної партії Олега Ляшка”, – розповів Ігор Мосійчук.
За словами народного депутата, людям важко протистояти рейдерам самотужки, тому вони просять усіх, хто може, під’їхати і підтримати робітників та активістів.
Як повідомив ЗМІ адвокат Статецький Сергій, рейдери поводяться зухвало і агресивно. Разом із державними виконавцями до входу на підприємство підійшла група захоплення, екіпірована у кевларові шоломи та бронежилети. У всіх є спецзасоби – болгарки і пилки для розрізання воріт і дверей на КПП. Поруч із ними знаходяться четверо поліцейських, які цілком підтримують захопників. За словами алвоката Статецького, за рогом вулиці стоять автобуси з йовбаками, готовими ринутись у приміщення підприємства після зламання воріт.
Як відомо, ця рейдерська група діє під керівництвом і патронатом Олександра Падалки – одіозного чиновника Київради, який почав займатися рейдерством ще за часів Омельченка, і зараз є завідувачом фінансів КМДА у Віталія Кличка. Він тісно пов’язаний з народним депутатом Володимиром Бондаром.
Як днями повідомили активісти, рейдери поїхали від підприємства саме через увагу преси та громадськості.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget