3 січня 2016 р.

Від продажу квартир спритниця виручила понад 80 млн. грн. Про це йдеться в розслідуванні сайту "Наші гроші".
Зокрема, пані Тетяна Кривобок продала МВС і Міноборони більше, ніж 100 квартир у селі Софіївська Борщагівка під Києвом, виручивши близько 84 млн грн.
Власником квартир сім’я Кривобока стала, віддавши 16,64 га землі під забудову. А землю дружина старшого слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Юрія Кривобока, а також його батько і мати отримали у 2009 році, скориставшись правом безкоштовної приватизації.
За законом, кожен громадянин має право отримати безкоштовно у власність ділянку під особисте селянське господарство, але тільки площею до 2 га й один раз. Однак, дружині та батькові Кривобока з порушенням закону вдалося двічі отримати ділянки.
Крім того, вони скупили ділянки інших людей, які отримали за такою самою схемою землю в Софіївській Борщагівці. У 2010 році родина Кривобока змінила цільове призначення землі на будівництво багатоквартирних будинків.
2015 року, після того як забудовник звів будинки, Тетяна Кривобок продала МВС 41 квартиру за 29,14 млн грн у будівлях на вул. Горького, 5б, 5в, 5г та вул. Павла Чубинського, 2. Це адреси будинків житлового комплексу “Софія Київська” (за метро “Академмістечко”).
У цих самих будинках Тетяна Кривобок продала квартири не тільки МВС, а й Міноборони на 54,74 млн гривень. Тож 2015 року дружина слідчого підписала з обома міністерствами договорів на придбання квартир мінімум на 83,88 млн грн.
Слідчий Юрій Кривобок отримав посаду старшого слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури тільки 2014 року, а до цього трудився прокурором Оболонського району Києва.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget