10 лютого 2016 р.

У т.зв. "ЛНР" довгий час без води залишається кілька населених пунктів. Більше, ніж рік, без води залишаються кілька вулиць селища Металіст - Октябрьська, Молодіжна, Південна. Частина мереж селища Металіст запитана від Петровського, а інша частина-від Айдарського водозабору.Мережі,які запитані від Айдарського водозабору наразі працюють в аварійному режимі прокачуючи лише 300 кубометрів води замість 1000 куб довоєнної норми.
Аналогічна ситуація з водопостачанням на території тимчасово окупованого Лутугинського району Луганської області. Зокрема, смт Білоріченський відчуває гостру нестачу питної води. Вода подається у недостатній кількості - 500 кубометрів.
До шостого лютого 2016 року була припинена подача води для міст Ровеньки, Свердловськ, Молодогвардійськ. Також без води залишилися селища Краснодонського району: Новосвітлівка,Самсонівка, Енегельсово, Широкий. Відсутність води влада самопроголошеної "республіки" пояснювала проведенням ремонтних робіт.
Примітно, що свого часу з Росії гуманітарним конвоєм в "ЛНР" були надіслані 9 погружних і 4 центробіжних насосів,щоб вирішити проблему водопостачання захоплених бойовиками територій, зробити водоподачу в цих регіонах незалежною від української сторони.Однак,незважаючи на "гуманітарну допомогу" РФ, проблему незалежного водопостачання "уряду" самопроголошеної ЛНР так і не вдалося вирішити.

Дмитро Снєгирьов, "НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget