23 травня 2016 р.

Спілкувався учора з однією своєю знайомою дівчиною, яка є військовим медиком, на тему тактичної медицини. Після розмови з нею на думку спала одна показова аналогія, якою хочу поділитися.
Так от - якщо стисло, то для зупинки небезпечної кровотечі мало просто накласти жгута. Окрім цього потрібно протягом 1.5...2 годин активно вирішувати проблему кровотечі та усувати причини її виникнення, бо після цього часу живі тканини (нижче за місцем накладення жгута) починають відмирати. А якщо жгут був накладений та за будь-яких причин не знятий протягом 5...6 годин, то такий жгут вже за медичними нормативами не знімають, бо в такому разі токсини від відмерлих тканин через відновлений кровоток цілеспрямовано потрапляють до усіх систем (частин) організму та він в будь-якому випадку у 100% випадків гине від гангрени, яка отруює ще живі тканини та органи. Щоб запобігти смерті, у такому випадку проводять ампутацію кінцівки не знімаючи жгута.
Як на мене, Мінські угоди - то лише жгут, херово і неправильно накладений, але - лише жгут. Активних дій влади, спрямованих на відновлення нормального стану речей на проблемній дільниці країни не було. Через катастрофічну непрофесійність, некомпетентність влади та її тривалу бездіяльність ми вже втратили передбачений або відведений час для запобігання ампутації. Не вдалося владі зберегти аби хоч щось корисне для України на окупованих територіях – ці тканини вже піддалися глибокому некрозу та на жаль не підлягають відновленню.
А із “виборами” на окупованих територіях ми отримаємо потік отруйних токсинів до більш-менш здорового організму - "сепари" на законних підставах потраплять у владу і з часом опиняться по всій країні – від столиці до найбільш віддалених селищ міського типу.
В результаті отримаємо невпинну політичну гангрену, від якої країна просто загине. Це питання лише часу при такому сценарії, якщо, звісно, не провести планову ампутацію відмерлої кінцівки заради збереження інших здорових територій та не проводити небезпечних експериментів з цими так званими “виборами”...

Людина Розумна, для видання "Новини Малорусі"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget