15 червня 2016 р.

Таке переконання висловив військовий оглядач Віталій Ковальов у блозі на "Цензор.Нет".
Здавалося, абсолютно аполітичний мирний чемпіонат із футболу "ЄВРО-2016", мав стати своєрідним центром обміну культури та загальноєвропейським спортивним святом, натомість російські фани перетворили його на реальне бойове протистояння. І це протистояння не між вболівальниками, а між країнами та цивілізаціями. Весь світ тепер зміг впевнитись у тому, що т.зв. "русський мир" має звіряче обличчя.
Об'єднана Європа шокована варварською поведінкою т.зв. фанів збірної Росії, які, після матчу Росія - Англія, перетворили спорт на масову криваву бійню із жертвами, травмованими, сутичками із поліцією, водометами та сльозогінним газом. Зазомбовані російські "фани" приїхали не вболівати, а реально воювати із "Заходом", просувати ідеї Мордора та, знищивши всі наявні запаси алкоголю, втілювати у життя хворобливі інстинкти навіяні меседжами путінської пропаганди. Інакше як пояснити ворожу налаштованість російських вболівальників?
Окремої уваги заслуговують т.зв. "вболівальники" із татуюваннями спецназівців.
Російські невігласи із вказаними татуюваннями вже заарештовані. Їх обґрунтовано підозрюють у заподіянні тяжких тілесних травм англійському фанату, що призвели до смерті. "Морская пихота", "ДШБ" (Десантно-штурмовая бригада). Напрошується висновок про їх причетність до націоналістичних російських угруповань, які на замовлення і на кошти кремлівських кураторів організували масове побоїще в Марселі. Правдивості висновкам додає і той факт, що на підтримку оскаженілих неконтрольованих російських фашистів виступили ряд російських політиків та високопосадовців. Наприклад, віце-спікер держдуми РФ Ігор Лєбєдєв подякував за "хорошо выполненую роботу", мабуть, лише шкодував, що кількість постраждалих виявилась меншою ніж від рук терориста ІДІЛ в США.
Залишається сподіватись, що російські фани у Марселі вже зробили свою "роботу", а європейська громадськість тепер може більш тверезо оцінювати ситуацію, розуміючи, що тільки Україна стоїть на заваді у Мордора і путінських головорізів.
Російський фашизм набирає загрозливих форм та може вилитися у велику катастрофу для всієї Європи, якщо його вчасно не зупинити спільними зусиллями цивілізованого Світу.

"Новини Малорусі"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget