3 червня 2016 р.

Після повернення Надії Савченко додому багато хто помітив зміни в її іміджі. Вона відразу в аеропорту застосовувала ряд технологій. Наприклад, з'явилася босоніж в "Борисполі" і відразу перейшла в зверненні на "ти". Експерти повідомляють, що над іміджем Надії Савченко активно працюють російські політичні експерти.
"Це професіонали з самого верху, хоч їхні імена непосвяченим мало про що скажуть. Рейтинг Савченко "надувався" штучно і агресивно, щоб була можливість якомога дорожче "продати" її в Україну, і зараз її популярність не просто висока - вона переоцінена", - кажуть джерела видання "Вісті".
Знайомі бійці АТО і інші політичні експерти повідомили, що риторика Надії дуже змінилася і зараз складається не тільки з її думки. Адвокат Надії Савченко неодноразово заявляв, що до політичної кар'єри саме він штовхнув підопічну, тому що статус народного депутата та делегата ПАРЄ допоможе їй швидше вийти з російської в'язниці. У той же час після звільнення і першої прес-конференції він зазначив, що в майбутньому Савченко матиме успіх тільки після практики.
Політтехнолог і психолог Михайло Городок зазначив, що Савченко дуже швидко почала робити правильні кроки, а це говорить про те, що над нею працюють тривалий час.
Проте, вже відразу після того, як помилувана Путіним Надія Савченко повернулася до Києва, майже із моменту виходу з літака, стала робити різкі заяви, експерти припустили, що рано чи пізно в Україні її зв'яжуть з Кремлем.
Однак, навряд чи хтось міг припустити, що "кремлівський задум" українці "розколять" так блискавично. Не минуло й двох тижнів з моменту її повернення на батьківщину, як прозвучала заява, що разом із Савченко "Путін підсунув Україні переворот".
На тлі її манер поведінки і різких висловлювань меркне навіть зірка лідера радикалів Олега Ляшка, який не раз епатував своїми акціями і депутатів, і простих українців.
Тепер у Верховній Раді - нова "зірка" українського парламентаризму, і експерти не виключають, що вона згодом об'єднає навколо себе всіх "патріотів" України. Про це, зокрема, в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат Вадим Рабинович.
Коментуючи позиції Савченко в Раді, він зазначив, що вона заподіяла "дуже серйозний удар" по "Самопомочі" і Олегу Ляшко.
"Я не бачу, хто з нею на цьому фланзі може змагатися. Дуже цікава історія з Тимошенко виходить. Тимошенко зараз треба навчитися стати іншою. Якщо вона це зможе - вона на плечах Савченко залишиться в політиці і пройде далеко. Якщо ж вона цього не зуміє, то вона себе погубить", - говорить Рабинович.
"Я думаю, що Савченко - це фактор, з яким вже нічого не можна зробити, і я вважаю, що Путін нам підсунув переворот в Україні", - заявив нардеп.
Він вважає, що із появою Савченко в парламенті "українська політика просто перекинулася".
"Її манера, її система підходу - все "піджачні" з політики пішли", - говорить Рабинович і додає, що не розуміє "хто її зупинить в цьому політичному бігу".
Крім того, українські журналісти поставили йому запитання про те, чи потрібно робити психіатричну експертизу депутатам Верховної ради?
У зв'язку з цим Рабинович згадав свій "невдалий експеримент" - спробу прибрати з парламентського буфету спиртні напої.
"Я вирішив, що я допоміг країні, і тепер вони будуть приймати тверезі закони. Але потім подивився і вирішив, що я не маю рації - напевно, краще, щоб вони таки випили", - зазначає нардеп.
Тому, на його думку, "психіатрія не допоможе".
"Там є не просто нездорові люди, а просто неадекватні. Але люди вибирають таких людей", - констатував співрозмовник українського телеканалу.
І дійсно, вже через порівняно нетривалий час ми всі матимемо нагоду побачити, який вийде лідер з пані Савченко, адже її політичне майбуття закладалося за участі старого й перевіреного "тандему" Тимошенко-Путін (наче нові "газові домовленості" не без участі Семена Могілевича, за які теж комусь прийдеться платити непомірну ціну), який "народив" багато довготривалих публічних та "підковдрових" процесів. Цілком не виключно, що Надія таки очолить якусь міжфракційну групу, тіньовим керманичем якої буде фактично Юлія Володимірівна, адже вже всім давно стало зрозуміло, що ні до якого Європарламенту Савченко часто возити неможна. А тим більш думати, що вона гідно представлятиме Україну в тому болоті серед товстосумів, скряг, геїв, феміністок та лесбіянок, що цілуючись оповідають про високу демократію, а самі будують концентраційні табори для біженців з арабських країн.
Не слід відкидати того, що хтось забажає скористатися Надією за для власних політичних амбіцій, окрім заявлених "концесіонерів" в особі Тимошенко і Путіна. Звісно, це може призвести до спроби чергової змови, заколоту і можливо "майдану", але це вже не цікаво українському суспільству, що повністю зневірилося й розчарувалося у своїх керманичах, адже ніхто вже не хоче за це платити із власного гаманця і ціною власного життя. Одне - проливати кров на Сході в битві з реальними регулярними військами Росії та групами бойовиків-терористів, а зовсім інше - знову чубитися з поліцією і Нацгвардією в мирному Києві, доказуючи, що хтось правіший за правих та лівіший за лівих.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget