13 серпня 2016 р.

Україна поступово стає осередком цифрового шпигунства російських спецслужб, адже кількість кібератак, які щодня здійснюються на нашу країну, б'є всі рекорди. Шпигуни прослуховують усіх - починаючи від політиків, завершуючи пересічними українцями.
За словами наукового співробітника Heritage Foundation Стівена Буччі, "совєти" завжди намагалися впливати, як на своїх друзів, так і ворогів, і сьогодні вони роблять те саме - використовують старі методики прослуховування КДБ, використовуючи при цьому найновіші шпигунські технології.
У той же час, представник центру кібербезпеки НАТО й старший науковий співробітник Atlantic Council Кеннет Гірс упевнений, що російські шпигуни масово прослуховують українців, які часто навіть про це не підозрюють.
"В Україні маніпулюють інформаційним простором, починаючи із запису та оприлюднення на YouTube розмови американських дипломатів до створення фейкових акаунтів у Facebook і Вконтакте для тактичних операцій", - повідомив Гірс, - пише nv.ua.
Нагадаємо, раніше сайт "Знай.ua" повідомляв про те, що президент Петро Порошенко не дозволив Антикорупційному бюро прослуховувати телефони українців.

"Новини Малорусі"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget