13 серпня 2016 р.

Про це повідомив оглядяч веб-сайту "Еліта країни" Олександр Коваленко. Зокрема, 12 серпня у провідних ЗМІ з’явилась інформація  про виявлення слідчими ГПУ стаціонарного посту спостереження за адресою: вул. Симона Петлюри 7/9, який здійснював відео фіксацію дій працівників прокуратури. Одразу після виявлення вказаного посту, а також здійснення спроб встановлення приналежності осіб з посту, на місце прибув спецназ НАБУ.
Спецпризначенці блокували дії співробітників Генпрокуратури, які намагались задокументувати факт спостереження за працівниками ГПУ, а також побили трьох співробітників прокуратури.
З метою вияснення всіх обставин інциденту Генеральною прокуратурою відкрито низку кримінальних проваджень. НАБУ не забарилось розпочати власні перевірки.
Водночас, в одного із т.зв. «топтунів», очевидно із числа співробітників НАБУ, виявили записку із прізвищем слідчого ГПУ Дмитра Суса, який раніше приходив із обшуками в НАБУ в рамках кримінального провадження по незаконному прослуховуванню. Вказані дії розцінюються Генеральною прокуратурою як тиск на слідство.
Очевидно, що НАБУ після обшуків у власних приміщеннях здійснює спроби тиску на слідство з метою перешкоджання його об’єктивного проведення та притягнення високопосадовців НАБУ до відповідальності.

"Новини Малорусі"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget