5 жовтня 2016 р.

Росія використовує тактику авіаударів у Сирії за принципом бомбардувань Грозного під час Чеченської війни. Про це в ефірі "Громадського" заявив головний редактор The Daily Beast Майкл Вайс, повідомляє агентство "Укрінформ".
«Росія зараз просто допомагає атаці урядових військ Асада постійними і масштабними ударами з повітря. Так само події розгорталися в Грозному в Чечні. Жодних ілюзій, це військове вирішення конфлікту за ширмою переговорів. Вашингтон може і далі робити вигляд що це не так, але ситуацію це не змінить. Тож питання – як далеко можуть піти США», — стверджує Вайс.
За його словами, перемир’я від самого початку не задумувалося як справжнє припинення вогню, а лише дозволило урядовим військам Сирії поновити ресурси і сили для подальшої атаки на Алеппо.
«Це було справжньою метою, сховати перегрупування сил за дипломатичними переговорами. Асад готує військові сили для наступу у кількості шести тисяч осіб - це також іранські та іракські військові, вони готуються до штурму східного Алеппо», - зазначив Вайс.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget