3 березня 2017 р.

Проведення сьогоднішньої акції до дня робітників сексіндустрії під Верховною радою ознаменувались затриманням активіста партії «5.10», який вів «стрім» з місця події для сепаратистського ресурсу «NewsFront», повідомляє видання "Логі".
Те, що пряма трансляція з центру столиці ведеться пропагандистським інформаційним ресурсом, викликало не аби яке обурення з боку громадських активістів, які встановили сепаратиста та здійснили «громадське захоплення»: після цього, активіста «5.10» патріоти передали для з’ясування обставин правоохоронцям.
Тепер відомо, що відеозьомку подій під ВР вів такий собі уродженець Луганської області Дмитро Дмітрієв, котрий вступив в партію «5.10» всього чотири місяці тому. Відзнявши «стрім» для сепаратистського ресурсу, він направився до офісу «5.10», де напевно очікував отримати подяку від Балашова. Натомість, патріоти схопили «стрімера».
Як стало відомо, акція була замовлена особами, наближеними до керівництва «Радіо Вести», які фактично приймають участь у реалізації інформаційних кампаній країни-агресора. Відзначимо, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення сьогодні прийняла рішення не продовжувати ліцензію «Радіо Вести».
Пізніше, вже в СБУ, у «стрімера»-дилетанта були відібрані пояснення. Як стало відомо, під час дачі пояснень Дмітрієв відмовився визнавати свою причетність до сепаратистських медіа.
Сам же Дмітрієв, на своїй сторінці у «facebook» виклав відео власного затримання під виглядом затримання СБУ.

Чи причетний Дмітрієв до сепаратистських рухів,  сподіваємось СБУ встановить, але набагато цікавіше дізнатись, як на ці події дивиться досвідчений політик Балашов і чи не він підставив луганчанина, який повірив в ідеали «5.10», виставивши його прибічником терористів.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget