3 березня 2017 р.

Одним з претендентів на оренду Одеського припортового заводу і унікального терміналу з перевалки аміаку (кінцевої точки аміакопроводу Тольятті-Горлівка-Одеса) може стати американська компанія "Global AgriHub corp", афілійована з американським бізнесменом російського походження Сергієм Махлаем і компанією "Koch Nitrogen Company" братів Чарльза і Девіда Кох (нащадки німецько-фашистського "гауляйтера України" Еріка Коха). Про це повідомили агентству "УНН" джерела у Фонді держмайна України, каже "УНМ".
Як зазначається, Сергій Махлай є мажоритарним акціонером, головою правління найбільшого російського виробника аміаку "Тольяттіазот". Махлай входить у другу сотню найбагатших бізнесменів Росії (550 млн дол.).
Партнером Махлая в передбачуваній оренді ОПЗ може стати відома американська компанія "Koch Nitrogen Company" – один з найбільших у світі виробників і продавців добрив (активи в США, Канаді).
Зазначимо, в 2013 році журнал "Forbes" назвав корпорацію "Koch", в яку входить підрозділ "Koch Nitrogen company", другою за величиною приватною компанією США з річним оборотом 115 млрд дол.
Як передає видання, Махлай і власники "Koch Nitrogen Company" близькі до керівництва Республіканської партії США і брали участь у фінансуванні виборчої кампанії президента Дональда Трампа.
Нагадаємо, в кінці грудня минулого року Кабінет міністрів прийняв розпорядження "Про погодження реструктуризації боргу ПАТ "Одеський припортовий завод" перед НАК "Нафтогаз України". У пояснювальній записці прогнозується передача ОПЗ в оренду в першому кварталі 2017 року.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget