2 березня 2017 р.

Чи є зв'язок між блокуванням ОРДЛО і аварією на шахті "Степова"? Колишній шахтар, а нині письменник, журналіст і блогер Павло Бондаренко стверджує - існує прямий.
"Що відбулося на «Степовій»? Гарантую, що директор отримав з міністерства відмашку: давай стільки вугілля, скільки зможеш, і ще трохи зверху. Все заберемо! І він давав. Давав разом з усіма гірниками, для яких настав зоряний час: ще недавно «Львіввугілля» працювало на 50% потужності. Величезні борги по зарплатні, а тут раптом шанс заробити. Заробити усім, і шахті (на обладнання, транспорт, підготовку нового добичного горизонту) і до останнього забійника, лісогона, прохідника, слюсаря", - наголошує блогер.
"У таких випадках датчики рівня метану вижити шансів не дають. Вони приречені. «Дайош странє угля!»
Так, вони – винні, гірники. Правила на шахтах писані кров’ю – це були перші слова мого наставника на ВКК. Проте справжні винуватці – не там", - підкреслює пан Бондаренко.
"Насправді всіх цих шахтарів убили Парасюк, Семенченко і їхні фанати, тупоумні «совки», якими легко маніпулює російська пропаганда. Ви їх убили, панове «патріоти». І продовжуєте убивати українську промисловість та енергетику..." - резюмував Павло Бондаренко.

"НОВИНИ МАЛОРУСІ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget