26 червня 2017 р.

Україна планує довести закупівлі ядерного палива у американської компанії "Westinghouse" до 55%. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським журналістам.
"Енергетична безпека полягає також і в ядерній енергетиці. І тут ми значно збільшуємо частку американських постачальників ядерного палива "Westinghouse", я сподіваюся, що нам вдасться це зробити до 55%", – сказав Порошенко.
Раніше повідомлялося, що Україна планує у 2017 році збільшити поставки ядерного палива виробництва компанії Westinghouse до 6 партій.
Разом із тим влітку готується до підписання новий контракт з постачання уранової сировини з України до Російської Федерації. Про це повідомив в інтерв’ю генеральний директор АТ "Міжнародний центр зі збагачення урану" (МЦЗУ) Гліб Єфремов.
"Цього року угоду про створення МЦЗУ було пролонговано на наступний 10-річний період, але в умовах незрозумілих поточних цін на уран на складові уранового палива ми прийняли рішення і домовилися з Україною і з усіма іншими нашими акціонерами, що наступний період дії довгострокової угоди буде 3-річним", – заявив він.
"У рамках цієї угоди ми підписуємо щорічні контракти, тобто на кожен рік ми визначаємо кількість продукції, яка потрібна нашому акціонеру. Контракт на 2017 рік також буде підписуватися одночасно з цією довгостроковою 3-річною угодою", – заявив Єфремов.

"НОВИНИ МАЛОРУСІ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget