13 червня 2017 р.

Як виявилося, Верхня палата Конгресу США найближчим часом може ухвалити законопроект, який в законодавчому порядку посилить санкції проти Росії, заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем, пишуть в "Інтерфакс-Україна".
"Найближчими тижнями буде прийнятий законопроект, який покарає Росію за втручання в наші вибори", - сказав сенатор в інтерв'ю телеканалу CBS.
У провину Росії він також поставив "поставки зброї руху "Талібан" для вбивства американських солдатів в Афганістані", "змова з Асадом" (президент Сирії Башар Асад - ІФ), що дозволяє йому "зберігати хімічну зброю".
Відмова від схвалення законопроекту, за словами сенатора, означатиме "зраду демократії".
При цьому, сенатор Грем впевнений, що президент Дональд Трамп, в разі схвалення законопроекту сенатом і палатою представників конгресу, підпише його, як цього вимагає процедура.
"Я думаю, він підпише його. Якщо ні, ми збираємося подолати його вето", - запевнив він, і додав:"Ми ніколи не підемо на перезавантаження відносин з Росією перш, ніж покараємо її за спроби руйнування демократії. І починати треба з посилення санкцій".
Американське видання "Politico" вважає, що, незважаючи на наявні розбіжності, в цілому позиції демократів і республіканців щодо антиросійських санкцій зближуються.
"У Сенаті обидві партії знаходяться на межі угоди з питання про жорсткіші санкції проти Росії, відштовхуючи ліктями президента Трампа, який виключив російське втручання у вибори 2016 року", - пише видання.
Розбіжності між представниками двох партій в конгресі стосуються лише того, "наскільки сильним повинен бути удар по Росії". Демократи домагаються прийняття закону, який не дозволить Д.Трампу послабити санкції, в той час, як республіканці вважають "зв'язування рук" президенту надмірним.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget