13 червня 2017 р.

Ксьондз Тадеуш Ісакович-Залеський оголосив склад Почесного Комітету відзначень Національного дня пам’яті жертв геноциду поляків на Східних Кресах (HKONDPOLPKW), який очолює ксьондз „TIZ”. Цим він підтвердив, що Марцін Жулковський з варшавської “бригади” Табору Великої Польщі (Obozu Wielkiej Polski -OWP) приєднався тепер – відразу віце-президентом – до “Національнохо Світанку”, тобто польських відповідників грецької нацистської партії “Золотого Світанку”.
HKONDPOLPKW, крім таких персонажів, як керівник ONR Олександр Крейцкант чи вождь “Фаланги” Бартош Бекєр, включає кілька єпископів, кільканадцять ксьондзів, багато радикальних “кресових” діячів та ціле гроно політиків і представників місцевого самоврядування переважно з PIS і PSL, з віце-міністром оборони Міхалом Дворчиком і віце-міністром юстиції Патриком Які на чолі.
На фотографії бачимо Жулковського з прапором “Новоросії” (сатрапів в окупованому Донбасі) і смугастим прапором “руского міру”, коли він збирався на протест проти концерту українського гурту „Ot Vinta”3 липня 2016 року, відразу після нападу на українську процесію в Перемишлі. Фотографія походить з листа e-mail, висланого Войцехом Войтулевичем до свого керівника і спонсора, білоруського політичного маклера Олександра Усовського. У Войтулевича є така ж фотографія.
Керівником пікету був Роберт Бонкєвич з ONR в Прушкові, також в HKONDPOLPKW, якого ксьондз „TIZ” називає головою Товариства “Марш Незалежності”, хоча в KRS (державний реєстр) це ще не оприлюднено.
Можливо Жулковський вийшов з OWP тому, що йому набридли афери Давіда Березіцького або тому, що його до них не запрошували, але точно не через його службу Кремлю. Жулковський теж заангажований в “Польсько-Російське Братство” Пьотра Радтке, публічна поява якого в радянській військовій формі псевдо-націоналісту Жулковському, як бачимо, не заважає. Радтке повідомляв на сторінках Спутніка про те, що Жулковський приготував “антибандерівські футболки і футболки Польсько-Російського Братства” на одночасні “Марш і Волинські звернення” в Москві та Варшаві 11 липня 2016 року.
Жулковський виготовляє футболки, в т.ч. з написом “Бандерівець мені не брат”, в яких був з Войтулевичем. Раніше був дистриб’ютором такої ж продукції, але з написом “Українець мені не брат”. Замовляти можна через контактні дані його магазину „Batalion Polska”: Марцін Жулковський тел. 730 033 263 e-mail: m.zolkowski@onet.pl.
Контакти були вказані на вже не діючому профілі, який повернувся вже як „Zenek Julian Ajwaj”. Рекламований на “Спутніку” марш у Варшаві відбувся – фотографії з пікету Табору Великої Польщі (OWP) можна переглянути на закладці цього маршу в альбомі надісланому Усовському Войтулевичем, де видно Жулковського і решту групи в цих футболках.
Марш, а радше пікет відбувся також в Москві, організований під посольством РП московським відділом Табору Великої Польщі (OWP) і російськими “тітушками” з угруповання SERB, про що я писав у статті “Табір Великої Польщі, Зміна і майор московської поліції Олег Чурсін”. Також учасником був росіянин з України у “вигнанні” в Москві Олександр Петрунько – перший зліва на фотографії опублікованій Яцеком Менджицьким, до недавнього часу з OWP. Це колишній організатор спроби створення “Харківської Народної Республіки” і передусім людина, що облила зеленкою обличчя російського опозиціонера Олексія Навального після оприлюднення фактів корупції прем’єр-міністра Дмитра Медведєва.
Жулковський тепер, як повідомляє ксьондз „TIZ” – організатор т.зв. “волинських місячниць”, під час яких збирається більш-менш та сама група осіб, яким Усовський платив за пікетування під українським посольством у 2014 і 2015 році. Там виступав навіть скомпрометований лідер OWP Березіцький. Але тепер організаторами “волинських місячниць” крім Жулковського є – за версією ксьондза „TIZ” – Рафал Моссаковський і Пьотр Гжегожевський в рамах Товариства ім. Єпископа Каєтана Солтика, а також лідер варшавських “Народовців РП” Катажина Молчанова, на фотографії у футболці від Жулковського.
У “волинських місячницях” регулярно беруть участь лідер руху Народового Роберт Вінніцький або Вітольд Лістовський, керівник “Патріотичного Об’єднання Кресових і Ветеранських Організацій”, в якому Моссаковський є членом ревізійної комісії, а також згаданий недавно проросійський адвокат Рачкевич – член правління. Всі вони входять у склад HKONDPOLPKW разом з єпископами, політиками PIS і PSL та віце-міністрами Міхалом Дворчиком і Патриком Які.
Ваше світлості, вітаю в такому товаристві!
Переклад з польської мови dobrodziejca з оригінальної публікації на сторінці "Rosyjska V kolumna w Polsce".

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget