13 червня 2017 р.

Від працівників деяких бюджетних установ у Сімферополі чиновники зажадали обов'язкової присутності на заходах, організованих з нагоди святкування Дня Росії в понеділок, 12 червня, повідомляє кореспондент "Крим.Реалії".
Як повідомив співробітник однієї з установ освітньої сфери, адміністрація закладу підписала наказ про обов'язкову участь працівників у ході по центру міста і присутності на площі Леніна. Співробітників установи обурило те, що надбавка до зарплати за роботу в святковий день, як це передбачає трудове законодавство сусідньої Росії, врахована не буде.
На 12 червня в анексованому Криму заплановане святкування Дня Росії. У містах Криму пройдуть урочисті заходи. Зокрема, в Сімферополі очікуються різні флешмоби, майстер-класи з розпису матрьошок, шоу живих статуй, хода, а також концерт на площі Леніна за участю творчих колективів.
Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget