11 липня 2017 р.

У ході засідання комісії Україна - НАТО члени Північноатлантичної ради засвідчили свою постійну політичну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яку транслював "112 Україна".
"Ми провели засідання комісії Україна - НАТО. На цьому засіданні члени Північноатлантичної ради засвідчили свою невпинну і постійну політичну підтримку суверенітету, територіальної цілісності України, а також у подальшій практичній допомозі, яку Альянс надає Україні", - повідомив генсек НАТО.
"НАТО не визнає і ніколи не визнає незаконної і нелегітимної анексії Криму РФ. Ми неодноразово чітко заявляли, що Росія повинна вивести свої сили зі сходу України, припинити підтримку бойовиків, а також припинити всі дії, орієнтовані на деескалацію  в Україні", - додав Столтенгберг.
Нагадаємо, делегація Північноатлантичної ради у складі 29 послів країн-членів Альянсу на чолі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом сьогодні прибула до Києва.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget