1 вересня 2017 р.

Нещодавно на електронних сторінках українських сайтів замерехтів такий собі справжній патріот та борець за права переселенців Микола Греков. Про це «НПН» стало відомо на сайті агентства «Голос Народа».
Він фактично увірвався в політичне життя столиці та старанно почав протоптувати стежку під Кабмін з Верховною Радою України та з чесним лицем розповідати казки про те, як він любить Україну і як хоче допомогти одночасно всім переселенцям, учасникам АТО та ще багато-багато кому.
Навіть 31 серпня організував прес-конференцію в центрі Києва на якій зібрав схожих на нього патріотів і разом з ними серйозно почав погрожувати відеокамерам, мовляв якщо на мене ніхто уваги не зверне і грошей не дасть – я «покажу вам кузькину мать». Та на завершення скромно додав, що йому немає за що оплачувати навчання в академії при Президентові України по 9 тис. грн. в місяць, так що ви вже вибачайте.
Однак, присутнім на конференції журналістам та іншим свідомим людям знадобилось не дуже багато часу, щоб зрозуміти з якою людиною їм довелося мати справу…
Виявляється, палкий патріот Микола Греков є активним учасником «Антимайдану», членом «Партії регіонів», «опальним» міським головою м. Олександрівська,  якого 67 жителів цього міста ледь не винесли «на вилах» в 2011 році за махінації з їх земельними ділянками.
А якщо ще детальніше придивитися до біографії борця за справедливість, то аж моторошно стає. Після звільнення з СІЗО в 2013 році, де Греков сидів за корупцію, він вирішив захищати східні кордони України в складі добровольчого батальйону «Айдар», хоча і там не склалося…
У травні 2015 році командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук зробив сенсаційну заяву про те, що Миколу Грекова викрили в розвідувальній діяльності на користь сепаратистів та у зв’язках з регіоналом Олександром Єфрємовим і що ним повинна зайнятися військова прокуратура.
Про це «НПН» стало відомо на сторінці блогу «LiveJournal», вміст якого дивіться нижче (приводимо мовою оригіналу).
...НИКОЛАЙ ГРЕКОВ — ЗАСЛАННЫЙ КАЗАЧЁК - ДИВЕРСАНТ В РЯДАХ КАРАТЕЛЬНОГО БАТАЛЬОНА «АЙДАР»
Первый комбат батальона Айдар и народный депутат Сергей Мельничук, сделал сенсационное заявление в отношении новоиспеченного офицера ВСУ Николая Грекова, который с лета 2014 года, служил в айдаре на должности водителя-механика. Согласно данным разведки, которые известны Мельничуку, Грекова уличили в контрразведывательной деятельности в пользу сепаратистов и вменяют ему подозрение в диверсионной деятельности. Скоро делом Грекова займется военная прокуратура.
Так же известно, что внедрившись в Айдар, Николай Греков мэр г. Александровск от ПР, советник Геннадия Москаля, офицер ВСУ, военнослужащий в\ч 2950, занимался подрывной деятельностью, по заказу экс-народного депутат Александра Ефремова.
Там смотришь и Гриша Пригеба вместе с Майором Петровичем станут борцами против нэзалэжной, а там и Константин Ильченко вместе с Серожей Ивановым поднимут знамя ЛНР над головой и объявят себя ватниками-сепаратистами...
Цікаво, як після цього, у Грєкова та його поплічників вистачає сорому звертатися до справжніх українських патріотів та запрошувати на анонсовані ними мітинги?
А чи не варто задуматись над тим, щоб дійсно прийти на мітинги Грекова та подивитись йому у вічі?

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget