22 вересня 2017 р.

Всесвітній банк і Міжнародний валютний фонд незадоволені допрацьованим проектом пенсійної реформи, повідомило видання "Мінпром" з посиланням на коментар директора банку по Україні, Молдові та Білорусі Сату Кахконен в ході Ukrainian Financial Forum 2017, організованого компанією ICU в Одесі.
За її словами, СБ і МВФ направили уряду лист із зауваженнями до документа.
Невдоволення викликала поправка до проекту, що передбачає початок індексації пенсій за новою формулою тільки з 2022 року, тоді як у початковому варіанті йшлося про 2019 році.
"Якби я була на вашому місці, я б дуже перейнялася з цього приводу. Не відкладайте введення індексації на три роки", - сказала Кахконен.
При цьому вона підкреслила, що реформу потрібно робити з урахуванням інтересів населення, щоб досягти справедливого підходу в питанні виплати пенсій.
Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Володимир Гройсман рішуче виступає за прийняття Верховною Радою пенсійної реформи у запропонованому вигляді у першій декаді жовтня.
Більш того, з'ясувалося, що Всесвітній банк таки розраховує на прийняття земельної реформи в Україні саме цієї осені. Про це також повідомила директор Світового банку Сату Кахконен.
"Те, що немає дозволу на покупку і продаж землі - це вже давно має бути реалізовано, і мені було приємно почути у виступах прем'єр-міністра і президента, що реформи в сфері сільського господарства залишаються на порядку денному. Восени будуть здійснюватися відповідні кроки щодо цього. За нашими оцінками, це може дати поштовх для розвитку країни", - заявила С.Кахконен.
Нагадаємо, 5 липня міністр фінансів Олександр Данилюк висловив сумнів у готовності МВФ зняти умову про земельну реформу для отримання чергового траншу. Пізніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що має намір обговорювати з Міжнародним валютним фондом виключення пункту про земельну реформу з нинішньої програми співпраці з Фондом.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget