25 жовтня 2017 р.

Американське видання "The Washington Post" за ініціативи Посольства України в США розмістило на своїх сторінках статтю, в якій наголошується важливість подальшої американської військово-технічної допомоги для України в її протистоянні російській агресії. Про це йдеться в повідомленні Посольства України в США на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
"Україні вдається утримати оборону проти російської агресії у східному регіоні Донбасу, але ціна за це є високою: понад 10 тис. українських воїнів були вбиті та поранені. Насильство продовжується. Ця загроза українському народу та безпеці Європи має бути зупинена. Військова підтримка США до цього часу мала життєво важливе значення для оборони України, і Україна готова до наступного кроку", - наголошується статті.
"Україна продемонструвала свою співпрацю у підтримці міжнародного миру на протязі своєї сучасній історії, і протягом останніх трьох років вона показала глибокі зміни у секторі оборони та безпеки. Створивши одну з найсильніших і найбільш дієздатних армій у Європі, Україна розробила унікальні навички боротьби в гібридній війні, якими можна поділитись зі своїми міжнародними партнерами, що служать для миру та безпеки в світі", - наголошується в публікації.
Крім того підкреслюється, що надані США протиракетні радари AN TPQ, знизили частку випадків вогнепальних уражень від мінометів з 43% до 17%. Більш точне обладнання дозволить заощадити більше життів і припинити агресію.
"Україна витрачає 5,6% ВВП на оборону та безпеку. Вісім українських батальйонів досягли сумісних із НАТО стандартів,  американські інструктори провели тренінги для понад 4 тис. українських військовослужбовців", - зазначається в публікації.
Нагадаємо, США направили до України 40 медичних "Хаммерів" для потреб ЗСУ.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget