16 листопада 2017 р.

З'явилися подробиці законопроекту, яким буде регулюватися реєстрація авто на Єврономер в Україні. Нагадаємо, згідно з проектом закону Кабміну, тимчасова реєстрація ввезених в Україну авто стане обов'язковою.
Зокрема, всі авто на «евробляхах», які ввозяться іноземцями на термін більше 90 днів підлягатимуть обов'язковій реєстрації на території України. У деяких випадках це буде відбуватися без заміни номерів авто.
На реєстрацію авто власникам буде даватися десять днів з дня перетину кордону.
Таким чином, якщо даний законопроект буде прийнятий в цій редакції, іноземець, який ввіз авто через український кордон, повинен буде зареєструватися в одному з Сервісних центрів МВС. В такому випадку поліція отримає інформацію про фактичне власника такого авто.
Відповідно, отримає можливість штрафувати власника авто за порушення правил дорожнього руху, так і за порушення митних правил (наприклад, незаконну передачу авто українцю, порушення термінів вивезення авто тощо).
Як відзначають експерти, авто на «Єврономер», які вже ввезені в Україну також повинні бути зареєстровані.
«Тобто« всі власники авто «на застібках» після прийняття Закону будуть зобов'язані або знайти того самого нерезидента-іноземця, який раніше ввіз їх авто і умовити його поїхати до місцевого Сервісний центр МВС для реєстрації цього авто, або здати це авто на розбирання » , - коментують експерти.
Як уже повідомляла «Politeka», власники автомобілів на Єврономер назавжди залишаться так званої «дійною коровою» для влади.
Також, стало відомо про вражаючому кількості авто на «Єврономер», які з порушеннями були ввезені в Україну і про те, як з ними вирішили боротися наші сусіди.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget