16 листопада 2017 р.

Відносно народного депутата від "Опозиційного блоку" Євгена Балицького, який в ефірі "112 Україна" висловив думку про можливість відокремлення від України території свого округу, відкрито кримінальну справу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Запорізької області.
Повідомляється, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками посягання на територіальну цілісність України в висловлюваннях нардепа Балицького в вечірньому ефірі "Вечірнього прайму" телеканалу "112 Україна".
"Встановлено, що народний депутат України, обраний від" Опозиційного блоку "по Мелітополя і Мелітопольському району Запорізької області, Євген Балицький 13.11.2017 в вечірньому ефірі телеканалу" 112 Україна "висловив думку про можливість відділення території округу, який він представляє", - йдеться в повідомленні.
Розслідування доручено слідчому відділу управління СБУ в Запорізькій області.
Відзначимо, що раніше нардеп Балицький в ефірі "112 Україна" пригрозив виїхати в РФ зі "своїми територіями".
"Я хочу, щоб ви, члени вашої фракції, люди, які вас підтримують, щоб вони швидше поїхали в РФ і більше сюди ніколи не поверталися", - заявив Корчинський.
У відповідь Балицький зазначив, що з такою філософією в Україні "Крим вже поїхав, ми не можемо повернути собі Донбас".
"Ми поїдемо, може бути. Такі, як округ, який я представляю. Тільки ми поїдемо зі своїми територіями. Вас це зовсім не бентежить?" - підкреслив Балицький.
Відзначимо, що екс-регіонал Євген Балицький покинув парламентську фракцію Партії регіонів 3 червня 2014 року, увійшов до нового парламенту на позачергових виборах восени 2014 роки від Запорізької області.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читають

Архів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget