17 листопада 2017 р.

«Солодку Ольку» Мотуляк в Чернівцях знають всі, а після її походеньок в гречку відома вона й поза межами області. Значно менше простому люду відомо про приховану сторону її політичного зростання, яку вона старанно оберігає не тільки від широкого залагу, але й від свого вірного чоловіка-рогоносця Олега. Сьогодні ми виправимо цей недолік, бо, як-то кажуть, країна має знати своїх героїнь не тільки з видимих філейних частин, але й із середини 
Люди, які вивели «Солодку Ольку» із провінційних закомплексованих принцес «в люди» та зрештою прилаштували її під гарячий кавказький бік Міхо Саакашвілі, не люблять, коли інформація про їхні маніпуляції виходить із вузького кола втаємничених. Любителі різних теорій змов сказали б, що ці пани обдивилися «Карткового будинку» і вважають себе геніями політичної інтриги. Насправді все простіше – троянський кінь (у випадку «Солодкої Ольки» – троянська лошиця) не принесе користі, коли знатимуть, в яких конюшнях її ростили, годували відбірним вівсом для округлення крупу, ставили крок для подальших політичних алюрів. Свою роль зіграли й традиційні для чернівецьких політиків понти – всі про всіх усе знають, але все одно треба загадково посміхатися, приховувати очевидне, бо це нібито додає вагомості і всі навколо нібито думають, який ти крутецький майстер політичних розводок
Отож, почнемо. Здалеку. На вулиці 2012 рік. Про Революцію Гідності не знають навіть в божій небесній канцелярії, а в Києві у повну силу кріпне злодійкуватий режим Януковича. В Чернівецькій області тодішній губернатор Папієв нагинає під себе «край, де варто жити». Корупція квітне рясним цвітом, час від часу правоохоронці затримують не тільки дрібну мойву на кшталт голів задрипаних сільрад, але й маститих і зубатих акул. До лав останніх зараховують не стільки тих, хто багато краде, а хто забув як правильно ділитися. Потрапив в «неприємну» ситуацію тодішній голова Чернівецького відділення Антимонопольного комітету Віктор Мотуляк – рідний дядько «почесного рогоносця РНС» Олега Мотуляка, а за сумісництвом чоловіка «Солодкої Ольки». Пов’язали грішного Мотуляка «на гарячому», білі ручки за спиною закули в кайданки, справу до суду довели і там, як водиться, розвалили. І важливо не як саме розвалили, а хто «підказав» суддям поблажливо поставитися до цього чоловіка. Злі, але поінформовані язики казали тоді, що настрій суддів змінився після того, як Віктор Мотуляк пішов на поклін до Михайла Папієва.
2014 рік. Революція Гідності. Папієва під руки вивели із адміністрації і копняком під зад погнали із державної служби. Ненадовго. Став він народним депутатом, а замість себе колотити областю і містом залишив надійного наступника – Василя Продана, який у вільний від «захисту простих» людей час виконує обов’язки чоловіка народної депутатки Оксани Продан. І ось це сімейно-регіоналівсько-опоблоківське кодло взялося системно обплутувати місцеву політику своїми ставлениками. Когось, як Інгу Маковецьку, від колективу телеканалу «Чернівецький промінь» направили в Радикальну партію. Когось, як Андрія Іллюка, повозили на задньому синінні позашляховика і після цього підім’яли під себе «Свободу». Когось, як заставнівського баригу Славіка Цуркана, поставили на чолі «Самопомочі», яку він успішно пристосував до проданівських потреб. А Віктора Мотуляка запхали до «Нашого краю» і всадили його корупційний зад в крісло депутата обласної ради.
Але життя на місці не стоїть. З’являються нові політичні сили, наприклад, набраний із бариг «Рух нових сил» на чолі з Ромчиком Ванзуряком. Кажуть, що цей глибоцький олень дуже цінує свою «незалежність» і має дурний характер, тому напряму злитися в екстазі з Проданом і Папієвим не захотів. Хоча пропонували. Фацу береже. Тоді пішли іншим шляхом – Віктору Мотуляку пригадали допомогу і «попросили» знайти надійну людину, щоб і Ванзуряка знала, і про благодійників не забувала. Той задачу виконав бездоганно і коло Роми з’явилася «Солодка Олька».
Василя Продана недарма називають «шахматистом буковинської політики», бо він вміє бути вдячним тим, хто обслуговує його та його інтереси. От і Ользі Мотуляк зробив приємне – влаштував її малолітню доньку на телеканал «Чернівецький промінь» ведучою дитячої програми. І престижно, і зручно для… приватних зустрічей із «Солодкою Олькою» в таємній кімнаті нічного клубу «Сорбонна». Тамтешні офіціанти не один раз бачили, як після аудієнції у Василя Сафроновича виходила Ольга Олександрівна деколи із трохи розхристаною зачіскою, деколи із незаправленою в спідницю кофтинкою, але кожного разу розпашіла, з рум’янцем на вдоволеному обличчі та бісівськими іскорками в очах. А чоловіку певне казала, що пила каву із подружками, поки донька програму записувала.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget