4 квітня 2018 р.

Відкриті звіти політичних партій – це чудова можливість таким прискіпливим «винюхувачам», як я, відслідкувати ті приховані моменти, які здавалося б офіційно ними і задекларовані.
Кому, куди і на що витрачаються неймовірні суми коштів, що запросто могли бути вкладені у покращення рівня життя людей України?
«Впереди планеты всей» сьогодні впевнено крокує лідер ВО «Батьківщина», яка так наполегливо прагне здобути перемогу та опинитися на п’єдесталі, що мабуть втратила рамки у витратах державних грошенят.
Що ми маємо? У 2017 році партія «червоного серця» отримала близько 29 млн. гривень з державного бюджету на свою поточну діяльність, 811 тис. 227 грн. з яких були витрачені на оренду транспортних засобів.
Розклад простенький:
- автівка «Mercedes Benz S600», оренда якого вдарила по кишені на суму в 811 тис. 227 грн.;
- власник автівки – ТОВ «Інтернаціональні Індивідуальні Проекти»;
- кінцевий бенефіціарний власник «товки» — компанія «Britico Product s.r.o.», зареєстрована, увага!, в Чеській Республіці;
- один із співзасновників компанії – Олександр Тимошенко, не хто інший, як чоловік Юлії Володимирівни.
Тоді виходить, що Юля Володимирівна орендує автівку для свого користування у власного чоловіка? І платить за це, на хвилиночку, біля мільйона гривень? І списує їх з коштів, що були виділені на розвиток і діяльність політичної сили? Та сума, яка могла б хоч декільком тяжкохворим дітками допомогти побачити світ, а не доживати останні моменти в лікарняних палатах?
Та все ж, схиляюся до думки, що пані Юля примножила сімейний кошик для придбання кількох новеньких сумочок або ексклюзивних підборів до своєї колекції.
Ну а з чоловіком вже розбереться, не при всіх.

"НМ"

0 комент.:

Дописати коментар

Нас читаютьАрхів повідомлень

© Анатоль ФАРРА 2015. На платформі Blogger.

Наш СУПЕР ТОП-10

Актувльні публікації

Recent Posts Widget